پیام حضرت آیت الله سیدعبدالصاحب موسوی (دامت برکاته) از حضور پرشکوه ملت حکیم و رشید و شجاع ایران به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن سال 1396روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران

Pin It

                                                                 

قال الله تعالی فی محکم کتابه العزیز:

                                 فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ وَمَنْ تَابَ مَعَكٌَ(هود،112)                                                                                                                                                                                                           صدق الله العلی العظیم

 الحمدلله رب العالمین و الصلاة و السلام علی سیدنا محمد و علی آله الطیبین الطاهرین و اصحابه الغر المنتجبین.

درود خداوند متعال بر شما باد ای ملت فهیم و وقت شناس و سر افراز و مقتدر ایران، حقاً- ملتی حکیم و دانا و سیاستمدار و ولایتمدار هستید. درس عبرت را از تاریخ با تمام جزئیاتش به خوبی آموختید و به مرحله عظیمی از تکامل و آگاهی رسیدید.

 

سیره و سلوک سیدالشهداء علیه السلام را پیش گرفتید زیرا سعادت دنیا و آخرت را در آن یافتید .

 ملت عزیز و عظیم ایران:

خداوند منّان بر شما منت گذاشته و شما را پرچمدار اسلام و قرآن قرار داده و رهبری معنوی جهان اسلام را به شما کرامت فرموده، قدر این نعمت بزرگ را بدانید و شکر گذار این موهبت الهی باشید-که هستید

ان شاالله تعالی.

راهپیمایی بزرگ و با عظمت شما در یوم الله بیست ودوم بهمن 1396ه-ش دل مجروح صدیقه کبری(س) را در ایام سوگواری این بی بی بزرگ شاد کرده و قلب حزین و اندوه قلب تپنده جهان هستی یعنی امام زمان (عج) را خوشحال نمودید.

شما ای ملت سرافراز ایران با این حضور باشکوه در این روز تاریخی، یأس و ناامیدی را به امید و امیدواری تبدیل نمودید.امید مسلمانان جهان را تقویت بخشیدید و دشمنان اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را مأیوس کردید.

مقاومت کنید و در مقابل باطل مثل همیشه چون سدی آهنین بایستید خداوند متعال با شماست.ان شاء الله.

يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم﴿محمد،7﴾

جوانان عزیز و برومند ایرانی ، سرمایه های جمهوری اسلامی ، آینده سازان این مرز و بوم ، یاران با صداقت اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام بدانید که چشمان مبارک امام زمان (عج)به شما دوخته شده است.نگذارید مُشتی بی بند و بار به آوازه کشور عزیزمان ایران آسیبی برسانند و چهره تابناک آن را مخدوش نمایند. نگذارید رهبر عزیزمان این بنده خالص خداوند متعال احساس تنهایی کرده و غربت جدّ اطهرش را مجدداً لمس نماید.

- مسؤولین محترم کشور:

حل بسیاری از مشکلات دست شما است. بهانه ها را از دست دشمن بگیرید و دشمن را خلع سلاح نمایید البته ملت عزیز و آگاه ما نیز میدانند که کشور انقلابی ما تحت محاصره شدید دشمنان قرار دارد و هیچ کشوری خالی از مشکلات نمی باشد .بر ملت عزیز ما نیز واجب است که صبر نموده و مسؤولین را در حل مشکلات یاری دهند تا خداوند منّان برکاتش را بر همه نازل فرموده و ما را به مقصد نهایی برساند ان شاء الله تعالی.     

و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

 

                                             از کنار مرقد صدیقهٔ صغری زینب کبری سلام الله علیها

                 خدمتگذار  اسلام و مسلمین و دعاگوی همیشگی ملت ایران  سیدعبدالصاحب طاهری موسوی

  

 

سوریه – دمشق – سیدهٔ زینب سلام الله علیها –دفتر آیت الله حاج سیدعبدالصاحب موسوی(دامت برکاته)

23 بهمن ماه 1396 ه- ش*

 

 

أضف تعليق

كود امني
تحديث