بیانیه حضرت آیت الله حاج سید عبدالصاحب موسوی(دامت برکاته) بمناسبت حمله ناجوانمردانه به مراسم ویژه هفته دفاع مقدس در شهر اهواز

Pin It

 بیانیه حضرت آیت الله حاج سید عبدالصاحب موسوی(دامت برکاته)  بمناسبت حمله ناجوانمردانه به مراسم ویژه هفته دفاع مقدس در شهر اهواز

 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَإِذَا قِيلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِي الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ
أَلَا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَاكِن لَّا يَشْعُرُونَ
                                                                          صدق الله العلي العظيم
                                                                                                                             (سوره بقره آيه 11و12)

شهادت سرافرازانه جمعی از یاران اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در میدان آمادگی و اظهار عزت و قدرت سربازان برومند کشور را به قلب تپنده عالم امکان حضرت ولی عصر (عج) ونائب بر حقش ولی امر مسلمانان حضرت آیت الله العظمي خامنه ای دامت برکاته و به ملت سرافراز ایران خصوصاً مردم شریف خوزستان تبریک و تسلیت عرض مینمایم و سلامتی مجروحین را از خداوند منان مسئلت دارم
حادثه تروریستی روز شنبه 31 شهریور که در شهر اهواز توسط جمعی از وطن فروشان و مزدوران به وقوع پیوست ودلهای ملت شریف ایران و هر انسان آزاده را مجروح ساخت ، حاکی از عجز و درماندگی آمریکای جنایتکار و اتباع آن در منطقه میباشد.
بسی روشن است که استکبار جهانی به رهبری آمریکای درمانده و هم پیمانان آن در منطقه، به حد یأس رسیده و چون پرنده ای سر بریده به خود می پیچد و موهومانه دست و پا میزند تا شاید راهی را برای ادامه حیات خود پیدا نماید لیکن هیهات هیهات دیگر کار از کار گذشته است. بدیهی است دشمنان وامانده جهت جبران این شکستهای هولناک و کمرشکن که در سوریه و عراق و یمن و دیگر کشورها متحمل شده اند دست به تحرکات مذبوحانه ای توسط آل سعود و فرزندان نامشروع آن انجام میدهند تا شاید وضع آشفته خود را ترمیم نمایند و ملت مارا متزلزل سازند غافل از اینکه اینگونه جنایات، ملت مارا مستحکم تر و عزم آنها را راسخ تر خواهد نمود.
ملت شریف ما مخصوصا مردم بزرگوار و شهید پرور خوزستان و همچنین مسئولین محترم کشور باید بدانند که دشمن ما دشمن پلید و پستی است که از هر فرصتی استفاده کرده و از کمی ها و کاستی ها و از شرایط کنونی کشور جهت ترویج ایده ها و پیاده کردن نقشه های شوم خود بهره می برد ، البته آگاهی و تجربه های مستمر شما بهترین پشتوانه جهت خنثی کردن برنامه های این مار زخم دیده میباشد.
مسئولین محترم کشور نیز باید بدانند که مسئله امن و امنیت کشور امریست جدی و قابل اغماض و سهل انگاری نیست .هدف اصلی دشمنان این است که ایران را به سوریه و عراق دیگری تبدیل نموده و قلب تپنده مقاومت (ایران اسلامی) را دچار مشکل سازند البته این آرزوها را به گور خواهند برد و ملت عزیز ایران همچون دژی محکم و کوهی استوار به عزت و عظمت خود ادامه خواهد داد.
اینجانب مکرراً به مسئولین محترم تذکر داده که دشمنان اهل بیت(ع) و جمهوری اسلامی ایران با اموال آل سعود شبانه روز در تلاشند که ضربه های سنگینی به مکتب حیاتبخش اسلام ناب محمدی در کل کشور مخصوصا در خوزستان وارد سازند. خوشبختانه مردم شریف این خطّه از هر قوم و نژادی نسبت به حیله های دشمنان آگاهی کامل دارند.
باید مسئولین محترم مبارزه با این گروه های منحرف را در زمینه های مختلف جدی گرفته و به حل مشکلات مردم مخلصانه بپردازند زیرا وجود اشکالات زمینه ساز مشکلات فرهنگی و سیاسی و اجتماعی است .
در خاتمه دشمن دیرینه ما باید بداند جواب مردم ولایتمدار ایران به اینگونه تحرکات مذبوحانه در تمام شرایط ،هیهات منا الذلّه و لبیک یا حسین میباشد.
اینجانب به خانواده های معزز و مکرم شهدا تسلیت عرض نموده و علُوّ درجات همه را از خداوند منان مسئلت دارم.

والسلام علیکم ورحمة الله و برکاته


خادم الشریعة الغراء
سیدعبدالصاحب موسوی

 شنبه - 31/6/97
لبنان- بیروت
دفتر حضرت آیت الله سیدعبدالصاحب موسوی(دامت برکاته)

 

أضف تعليق

كود امني
تحديث